Sare de Himalaya grunjoasa, granulatie 2-5mm, la punga de 500g.
Sare de Himalaya grunjoasă 2-5 mm, pungă 500g
5.00 lei Prețul inițial a fost: 5.00 lei.4.50 leiPrețul curent este: 4.50 lei. TVA Inclus
SKU: 134
Categorie: Sare de Himalaya
| Greutate | 0.500 kg |
|---|
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
-13%
Sare de Himalaya
11.50 lei TVA Inclus
Sare de Himalaya
175.00 lei TVA Inclus
9.50 lei TVA Inclus
Sare de Himalaya extrafină, iodată, sac 25kg
Sare Neagră de Himalaya, grunjoasă, neiodată, sac 25kg
Bicarbonat de sodiu, Salt Star Corporation, plic resigilabil 1kg
Piper negru boabe tip 550, Vietnam, sac 25kg
Piper verde boabe, pungă 1kg
Piper roșu boabe, Salt Star Corporation, plic resigilabil 500g
Piper alb boabe, Salt Star Corporation, pungă 1kg
Sare Neagră de Himalaya, fină, neiodată, sac 25kg
Chilli fulgi, plic resigilabil 1kg
Ceapă fulgi, vrac 1kg
Fulgi de cartofi pentru piure, 100g
Sare de Himalaya grunjoasă, cutie 500g
Platou Sare de Himalaya (20*20*4cm)
Piper roșu boabe, sac 5kg
Zahăr stick, 4g, 250 buc/pachet
Acid citric (sare de lămâie), borcan 1kg
Piper alb măcinat, Salt Star Corporation, plic resigilabil 1Kg
Boia dulce premium, Spania, Don Carbone, borcan 250g
Zahăr pudră vanilat, pungă 500g
Semințe crude de dovleac decojite, pungă 200 g
Piper alb boabe, sac 10kg
Stafide aurii, Salt Star Corporation, pungă 1kg 




Recenzii
Nu există recenzii până acum.